Pro Sense
Pro Sense
Івано-Франківськ
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (12)

  • Pro Sense
    90 000 $
    1 059 $/м²

    Чорновола вул., 138

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Городок
    3 кімнати
    85 / 45 / 12 м²
    поверх 1 з 5
    1974 рік побудови
    сьогодні
    🏡 3-кімнатна квартира з великою лоджією в затишному районі Івано-Франківська — вул. Чорновола 💰 Розглядаємо продаж по держпрограмах!!! Пропонується простора та комфортна квартира на 1 поверсі — ідеальне рішення для сім’ї з дітьми або людей старшого віку. Зручно, безпечно та практично для щоденного життя 👍 ✨ Планування, яке справді працює на комфорт: • Дві окремі кімнати + простора вітальня • Кожен має свій особистий простір • Роздільний санвузол — більше зручності у побуті 🌟 Родзинка квартири: • Велика лоджія 18 м² — ідеально для відпочинку або облаштування зони релаксу • Просторий підвал під лоджією — додаткове місце для зберігання 🔥 Важливі переваги: • Індивідуальне опалення — комфорт...
    Рієлтор
  • Pro Sense
    112 000 $
    1 534 $/м²

    Ленкавського вул., 34 к13

    2 кімнати
    73 / 30 / 18 м²
    поверх 7 з 16
    2023 рік побудови
    сьогодні
    🌿 Продається 2-кім. квартира у сучасному комплексі Manhattan біля міського озера в Івано-Франківську. ☝ЦЕ НАЙДЕШЕВШИЙ ВАРІАНТ 2-кім. КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ У ЖК «МАНХЕТТЕН»! Квартиру в новобудові з ремонтом, меблями та технікою. 💫 Якщо ви шукаєте комфорт, сучасність і зручне місце для життя — цей варіант саме для вас! 📏 Площа — 73м² 🔥 Поверх — 7 з 16 ✔ Якісний ремонт ✔ Продуманий інтер’єр — повністю готова до проживання ✔ Двостороннє планування: велика кухня-вітальня, дві окремі кімнати, санвузол ✔ Квартира укомплектована меблями та технікою ✔ Встановлено кондиціонери та підігрів підлоги ✔ У другій кімнаті буде новий диван (вже замовлено) ✔️Будинок — зданий та введений в експлуатацію, в...
    Рієлтор
  • Pro Sense
    117 000 $
    1 857 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 129А, корпус 11, 7, 8

    2 кімнати
    63 / 30 / 14 м²
    поверх 8 з 11
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продається стильна 2-кімнатна квартира в ЖК “Паркова Алея” Пропонується до продажу сучасна та повністю укомплектована 2-кімнатна квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів міста — ЖК “Паркова Алея”. Поверх: 8 Площа: 63,3 м² Індивідуальне опалення Квартира з якісним дизайнерським ремонтом та максимальним наповненням — ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію. Квартира не потребує жодних додаткових вкладень — можна одразу заїжджати та жити. Зручна локація, поруч вся необхідна інфраструктура: магазини, школи, дитячі садки, зона відпочинку. Чудовий варіант для тих, хто цінує комфорт, стиль та готові рішення.
    Рієлтор
  • Pro Sense
    46 800 $
    1 255 $/м²

    Мазепи вул., (Будинок)

    ВИГІДНО БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Парк ім. Тараса Шевченка
    ЖК ЛИПКИ 2
    1 кімната
    37 / 14 / 13 м²
    поверх 7 з 10
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Життя біля озера та парку! Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Липки-2» 🌳🌊 Шукаєте ідеальне місце для спокійного життя в Івано-Франківську? Ця пропозиція для вас! 📍 Локація: вул. Мазепи (позаду «Сільпо»). Лише кілька кроків — і ви вже гуляєте в парку Шевченка або біля міського озера. 🏠 Характеристики: • Площа: 37 кв.м — простора та світла. • Поверх: 7 з 10 (золота середина). • Опалення: індивідуальне газове. • Стан: сирець — ваш чистий листок для дизайнерського ремонту. ✨Окрема кімната та кухня з виходом на лоджію — планування дозволяє чітко розділити зону відпочинку і побуту. Багато природного світла, приємний відкритий простір без відчуття тісноти. ✨ Чому «Липки-2»? ✅ Закрита територія т...
    Рієлтор
  • Pro Sense
    66 500 $
    1 181 $/м²

    Мазепи вул., (Будинок)

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Парк ім. Тараса Шевченка
    ЖК ЛИПКИ 2
    2 кімнати
    56 / 31 / 14 м²
    поверх 7 з 10
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Життя біля озера та парку! Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Липки-2» 🌳🌊 Шукаєте ідеальне місце для спокійного життя в Івано-Франківську? Ця пропозиція для вас! 📍 Локація: вул. Мазепи (позаду «Сільпо»). Лише кілька кроків — і ви вже гуляєте в парку Шевченка або біля міського озера. 🏠 Характеристики: • Площа: 56 кв.м — простора та світла. • Поверх: 7 з 10 (золота середина). • Стан: сирець — ваш чистий листок для дизайнерського ремонту. • Опалення: індивідуальне газове. • Вікна виходять у тихий та затишний двір. ✨ Чому «Липки-2»? ✅ Закрита територія та цілодобова охорона — ваша безпека понад усе. ✅ Підземний паркінг для вашого авто. ✅ Сучасна архітектура та підключені всі комунікації. 🔑 П...
    Рієлтор
  • Pro Sense
    58 200 $
    1 040 $/м²

    Ленкавського вул., (Будинок)

    2 кімнати
    56 / 29 / 18 м²
    поверх 6 з 10
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 2 кімнатної квартири в ЖК «Атмосфера» Дуже цікавий та перспективний житловий комплекс закритого типу з власним приватним міні садочком. Чудова локація,3хв до озера. Індивідуальне газове. Цегляне будівництво. Всього 6 підʼїздів та мінімум квартир на поверсі Зручний поверх. Продаж по переуступці Є відеоогляд
    Рієлтор
  • Pro Sense
    65 600 $
    1 030 $/м²

    Ленкавського вул., (Будинок)

    2 кімнати
    64 / 35 / 17 м²
    поверх 2 з 10
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж 2 кімнатна квартира біля озера в ЖК закритого типу біля озера! Якісне цегляне будівництво Індивідуальне газове опалення 2 зручний повер Роздільне планування та купа переваг будинку на 6 підʼїздів! Озеро-3 хв Є всі комунікації Терміновий продаж Телефонуйте!
    Рієлтор
  • Pro Sense
    71 000 $
    1 578 $/м²

    Пасічна вул., 63

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя Пасiчна ЖК Затишний
    1 кімната
    45 / 15 / 24 м²
    поверх 10 з 10
    2016 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продається видова квартира, з красивим ремонтом в Хорошій локації міста! У квартирі використовувались високоякісні матеріали для ремонту. Функціональне планування! Дуже крутий варіант для власного проживання так і під інвестицію! Телефонуйте)
    Рієлтор
  • Pro Sense
    72 000 $
    2 118 $/м²

    Євгена Коновальця вул., 37-А

    БЕЗ КОМІСІЇ Центр
    ЖК Main House
    1 кімната
    34 / 10 / 20 м²
    поверх 3 з 16
    2023 рік побудови
    2 тиж. тому
    Чудова пропозиція в Центрі міста для бізнесу в зданому БК Main House. Площа 34 Класний поверх 3 В квартирі є все необхідне для проживання! Телефонуйте!
    Рієлтор
  • Pro Sense
    81 000 $
    1 761 $/м²

    Молодіжна вул., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ Будівельників
    1 кімната
    46 / 25 / 15 м²
    поверх 3 з 9
    2 тиж. тому
    Продається дуже класна 1,5 кім.квартира в гарній локації міста! Зручний 3 поверх Чудова площа 46 м2 Стильний ремонт з акцентним відтінком В квартирі є все необхідне, чудовий варіант для власного помешкання, або під інвестицію. Телефонуйте)
    Рієлтор
  • Pro Sense
    81 000 $
    1 884 $/м²

    Княгинин вул., 25

    БЕЗ КОМІСІЇ Княгинин
    1 кімната
    43 / 25 / 12 м²
    поверх 5 з 12
    2021 рік побудови
    3 тиж. тому
    Пропоную Вашій увазі красиву 1 кімнатну квартиру в ЖК Княгинин У квартирі є все необхідне для проживання, ремонт робили з високоякісних матеріалів. Телефонуйте )
    Рієлтор
  • Pro Sense
    88 500 $
    1 518 $/м²

    Шухевичів вул., 47

    БЕЗ КОМІСІЇ Німецька колонія
    2 кімнати
    58.3 / 18 / 25 м²
    поверх 8 з 10
    2011 рік побудови
    1 міс. тому
    Можна під Постанови! Продається сучасна 2-кімнатна квартира в самому центрі міста (вул. Шухевичів, обжита новобудова). Квартира з якісним ремонтом та дуже продуманим переплануванням. Простора кухня-вітальня створює відчуття відкритого простору і ідеально підходить як для відпочинку, так і для прийому гостей. Окрема велика спальня — затишна та світла. У квартирі є тепла підлога. Вся необхідна побутова техніка та меблі залишаються новому власнику — можна заїжджати і жити без додаткових витрат. Великий бонус — разом із квартирою продається власна кладова площею 6 м², що значно збільшує комфорт і зручність зберігання речей. Телефонуйте — із задоволенням надам більше інформації та організую п...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість